Projektowanie i wykonanie garażu powinno być miłym doświadczeniem. W Studio Garaż Plus najważniejsze są Twoje potrzeby. Najpierw pytamy, jak ma wyglądać garaż Twoich marzeń, jakim dysponujesz budżetem i ile czasu mamy na realizację projektu. 

Jeśli szukasz inspiracji, zajrzyj do zakładki GALERIA, a jeśli chcesz poznać nasze produkty, otwórz OFERTĘ. Kiedy Twoje wyobrażenia nabiorą kształtu, zadzwoń do nas lub napisz, razem wykonamy następny krok – projekt. 

wyposażenie garażu

wyposażenie garażu PROJEKT

W ustalonym terminie nasz projektant dokona pomiarów Twojego garażu i zaproponuje Ci kilka rozwiązań, biorąc pod uwagę Twoje ogólne wytyczne. Zaprezentuje Ci również rodzaje szafek, podłóg i akcesoriów oraz paletę barw produktów. Już w tym momencie Twój garaż zacznie nabierać nowych kształtów. Zanim podejmiesz decyzję o inwestycji, zobaczysz go na wizualizacji i projekcie, które otrzymasz po kilku dniach od wizyty. Po Twojej akceptacji ustalimy termin montażu.

przechowywanie w garażu MONTAŻ

W ustalonym dniu ekipa naszych fachowców przystąpi do  realizacji projektu. W tym momencie to, co było rysunkiem na papierze, stanie się częścią Twojej przestrzeni. Możesz obserwować, jak pojawiają się jej kolejne elementy: podłoga, meble, akcesoria... Twój garaż zmieni się nie do poznania i zyska nową jakość! Mówiąc o jakości… Naszą dewizą jest dostarczenie Ci najlepszych materiałów, produktów oraz profesjonalnych usług. Masz na to naszą gwarancję! 

 

meble garażowe

Kontakt

meble garażowe

Studio Garaż Plus
Marszałkowska 80
00-517 Warszawa